Ajalugu

Advokaadibüroo HETA asutati 16. oktoobril 1989. aastal, mis teeb meist ühe Eesti taasiseseisvumisaja vanima ettevõtte. Oma üle 30-aastase tegevuse vältel on advokaadibüroo HETA tõestanud ennast kui nõutud partnerina ning jätnud sirava pitseri Eesti õigusmaastiku ajalukku. Tegevusaastate kestel omandatud väärikas staaž lisab julgust, et HETA lugu jätkub kindlasti veel järgmiseks 30 aastaks.

Kogemus ja missioon

Meie advokaatidel on pikaajaline ja laiaulatuslik advokaadipraksis, mis võimaldab läbi rikkaliku ja mitmekülgse kogemuste pagasi luua täiuslikud tingimused heaks meeskonnatööks ning Teie mure edukaks ja asjatundlikuks lahendamiseks.

Tagame koos kvalifitseeritud õigusabiga alati ka lojaalsuse, tähelepaneliku ja hooliva suhtumise. Iga inimese probleem on kordumatu – me teame seda ning seetõttu usume, et kvaliteetne õigusabi algab inimese ärakuulamisest ja kaasamõtlemisest.

Rahvusvahelisus

Omame tihedaid koostöösidemeid Soome, Rootsi, Läti ja Leedu advokaadibüroodega, samuti teiste Euroopa riikide kolleegidega. Nimetatud sidemed võimaldavad Teie õigusalast teenindamist ka välisriikides.

Advokaadibüroo HETA on esindatud mitmetes rahvusvaheliselt tunnustatud juriidikaandmebaasides nagu näiteks Global Law Experts.